Skip to content

Erkenler Hali Yıkama ile Titizliği Yaşayın

Sizlere daha yakından yardımcı olmamızı istermisiniz? Öyleyse Talep Formunu Doldurun size en uygun fiyat koşulları ve ödeme yöntemlerini sunalım.

erkenler hali yikama

Halılarınızı Bi Güzel Temizliyoruz

Erkenler Halı Yıkama, en son teknolojiyi kullanarak halılarınızı yıkar. Evinizden alır ve yine evinize teslim eder.

Halılarınız sizlerden gelen mail veya telefon ile evinizden alınır. Fabrikamıza gelen halılar öncelikle özelliklerine göre ayrılır. Tür ve özellikleri en ince detayına kadar tesbit edilir. Farklı özelliklerdeki halılar farklı ortamlarda yıkanır. Erkenler Halı Yıkama Fabrikası’nda halılarınız eğitimli teknik elemanlarca özenle yıkanır.

Kurutma odasında kurutulduktan sonra ambalajlanır. Kurutma odamızda halılarınız askıda kurutulur. Asla katlanmaz ve deforme edilmez. Desenleri deforme edilmez.

Ambalajlanmış halılar üst üste bindirme yapmadan, ezilmeden aracımıza yerleştirilir. Tertemiz bir şekilde tekrar adrese teslim edilir.

yorgan yikama 1 1

Yorganlarınızı Özel Cihazlarımızda Yıpratmadan Temizliyoruz

Özellikle kış günlerinde evimizin vazgeçilmezi olarak kullandığınız yorganlar, kullanıma göre belirli periyotlarda yorgan yıkama işleminden geçirilmesi gerekmektedir. Hastalığımızın koruyucu meleği olan yorganlarınız iyileşme sonrasında mikrop taşıyıcı bir yün torbasına dönüşmektedir.
Yorgan Yıkama Aşamaları; öncelikle siparişiniz ile adresinizden yıkanacak yorganlarınızı alıyoruz.
İlk aşama olarak hazırladığımız bitkisel kimyasallı suda bekleterek yorganların hem hijyenik hemde lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz.
Daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Son aşama olarak yorganlarınızı özel kuru temizleme makinalarımızda yıkıyoruz. Böylelikle Yorgan Yıkama işlemimiz sona eriyor.
Yorgan yıkama işlemi bitiminde yorganınızı sıkma makinasına atarak sudan arındırıyoruz. Bu işlemden sonra kapalı mekan kurutma odasına alarak yorgannızı kurutuyoruz. Kuruyan yorganlar çırpılır sonrada parfümlenip kapalı ambalajla paketlenir.
Sterilize ve hijyene kavuşmuş olan Yorgan Yıkama işlemi biten yorganınız sevkiyat birimimiz tarafından size iletilmek için teslimat olur.

bursa koltuk yikama firmalari 1

Koltuklarınız Kirlendi, Lekelendi Diye Üzülmeyin!

Çocuğunuz, evcil hayvanınız, arkadaşlarınız ve aileniz hiç şüphesiz döşeme ve mobilyalarınızın dayanıklılığını sürekli test eder. Toz, polen, mikrop, yiyecek kırıntıları ve lekeler koltuklar için kaçınılmaz birer kabustur. Ev ve işyerlerinize giren tozun % 80’i koltuklarınızda yer tutar ve koltuk temizliği noktasında önlem alınmasını kaçınılmaz hale getirir.

Yılda en az iki kere yapılan ince temizliklerin en başında koltuk temizliği gelmektedir. Koltuk Temizliği işi oldukça zordur ve emek istemektedir.

Koltukların üzeri kirlendikçe içerisinde tozlar ve kirler zamanla dibe batmaya başlayacaktır ve görülmesi zor bir hale gelecektir.

Durum böyle olunca da koltuklarınızı temizlemeniz zorlaşacaktır.Hem zaman hem de emek kaybı yaşamadan firmamıza vererek güzelce temizlenmesini sağlayabilirsiniz.Belirli bir zaman kullanıldıktan sonra kirlenen koltuklarınız, zamanla sağlığınızı tehdit edebilecek konuma gelmektedir.

Call Now Button0516 160 6444